14 lipca (sb), godz. 22:00__________________wstęp wolny

Kaja Karaplios - Krakowska Noc Jazzu

Kaja Karaplios (ur. 19.02.1985 w Krakowie) - wokalistka, kompozytorka, wykładowca w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowe w klasie wokalnejj, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Współpracowała m.in. z zespołami: Elastyczni, Latające Talerze, Detox, El Cencerro, Train de Luxe, Mojito, Freshback i Dirty 30 oraz z: Jackiem Korohodą, Pawłem Mąciwodą, Alą Zhernovą, Kamilem Barańskim (projekt studencki "Fajfy z Jazzem"), Pawłem Tomaszewskim, Karoliną Leszko, Michałem Kaczmarkiem, Mateuszem Ziółko, Krzysztofem Napiórkowskim, Leszkiem Szczerbą, Markiem Olmą, Markiem Podkową, Bartłomiejem Staromiejskim, Szymonem Kamykowskim, Maciejem Mąką, Mikołajem Blajdą (projekty: Michael Jackson Symfonicznie, Whitney Houston Symfonicznie oraz Orient Express), Sebastianem Perłowskim, Tadeuszem Leśniakiem, Szymonem Klimą, Jackiem Dewódzkim i wieloma innymi znakomitymi muzykami.

https://www.youtube.com/watch?v=qoJSiDfTr3o

******************************************************************
Noc Jazzu organizowana jest od 2007 r. (zainaugurowano ją podczas jubileuszu 750-lecia lokacji Krakowa). Impreza od początku ukierunkowana na prezentację gatunków jazzu europejskiego, pozwala poznać najnowsze osiągnięcia jazzowe w wykonaniu czołówki artystów z Europy i świata.

Koncerty swoją kontynuację znajdują w krakowskich klubach, gdzie spotkania z melomanami trwają do późnych godzin nocnych.

Zapraszamy ponownie na jeden z koncertów w ramach nocy jazzu do Starego Portu!
 

Wybierz grupy:

Informacje o organizowanych przez nas koncertach, o nowych wydawnictwach i promocjach w naszym sklepie internetowym oraz na jakich imprezach będziemy z naszymi płytami i śpiewnikami.
informacje o Festiwalu Shanties
Informacje o Festiwalu Tratwa
Informacja o imprezach i koncertach w Tawernie w Krakowie