Prowadzący

Wykłady i zajęcia praktyczne
Mirosław Kowalewski
Lider zespołu Zejman i Garkumpel (współzałożyciel), z którym związany jest od 1985 r.  wokalista, gitarzysta. Konferansjer, autor, współautor kilkudziesięciu piosenek oraz reżyser kilkunastu scenariuszy do przedstawień scenicznych.
             
Zbigniew Murawski
Muzykolog (dyplom UKSW), wokalista (dyplom PSM II stopnia), grający na gitarach, szwedzkiej nyckelharpie. Muzyk z 30. letnim doświadczeniem w pracy w zespole ZEJMAN & GARKUMPEL - setki koncertów na małych i dużych scenach. Autor i współautor kilkudziesięciu piosenek, kilkunastu scenariuszy do przedstawień scenicznych.
 

 
Konsultacje
Krzysztof Bobrowicz
Dyrektor Festiwalu Shanties, od 25 lat związany z organizacją festiwalu, pomysłodawca i organizator licznych festiwali marynistycznych, warsztatów, koncertów, imprez plenerowych i festynów, współzałożyciel Fundacji HALS. Konsultacje w zakresie współpracy z organizatorami festiwali i imprez marynistryczne.

Wybierz grupy:

Informacje o organizowanych przez nas koncertach, o nowych wydawnictwach i promocjach w naszym sklepie internetowym oraz na jakich imprezach będziemy z naszymi płytami i śpiewnikami.
informacje o Festiwalu Shanties
Informacje o Festiwalu Tratwa
Informacja o imprezach i koncertach w Tawernie w Krakowie